| silviu545 a întrebat:

am achiziționat de curând o tabletă Samsung Galaxy Tab 3 Lite 7", si am observat ca nu se sincronizează ceasul, cum ar fii pe facebook vorbesc cu cineva la ora 15:00 dar imi arata ca am vorbit la 11:00, dar sus imi arata ceasul normal, si pe ask.fm imi arata ca x a răspuns la intrebare, acum câteva secunde, dar răspunde de acum 2 ore, ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Seteaza ceasul din setari ora pe glob, si acolo introduci oraș ul de unde esti si țară /country, Romania. City oraș.