| DenimM a întrebat:

Am achizitionat de la Emag de Black Friday un televizon Smart Orion HD sa pretul de 899lei.
Mi se pare ca se vede cam urat, se vad pe ecran niste dungi continuu, adica daca esti atent, nu e chiar ca celelalte televizoare, nu se vede la fel de bine.
M-am gandi sa-l returnez si sa-mi iau ceva mai cunoscut cum ar fi Samsung, Lg.
Ce ziceti?

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Da, returnează-l.

| CPAElites a răspuns:

Televizorul are o rata de refresh foarte mica!
Tu ce vrei la 899 lei?

| FlorinCiokan a răspuns:

Total de acord. Nu trebuia sa iei firma No-name din prima. Un prieten a achizionat un Samsung de 80 cm Full HD e ceva super. O calitate extraordinara. Daca te incardezi in buget ti l-as recomanda.

| TrăieşteClipa a răspuns (pentru FlorinCiokan):

Orion in 1913 fabrica tuburi electronice.
Abia dupa 24 de ani s-a infiintat compania Samsung.
Deci nu este chiar No-name.

| FlorinCiokan a răspuns (pentru TrăieşteClipa):

Stii bine la ce m-am referit. Daca nu e Samsung sau LG nu e calitate.

| TrăieşteClipa a răspuns (pentru FlorinCiokan):

Sony,Philips,Sharp,Panasonic fac si ei televizoare, poate chiar mai bune.Si pretul are rostul lui.
Fiind cumparat pe internet se poate returna oricand indiferent de motiv.
O sa-l vedem la resigilate cat de curand.