| Rudenco_Teodora_1999 a întrebat:

Am are nevoie de ajutor. Eu am un cont pe youtube, in care pun muzica (modificata, cu alte voci etc.). Sunt unii de pe youtube care se folosesc de un program, in care, iti arata pe video intensitatea melodiei, cu niste liniute. Adica, daca intensitatea (sau volumul) este are, liniutele cresc, iar daca volumul scade, liniile se fac mici. Ei bine, eu am nevoie de program. VA ROG DIN SUFLET! E urgent!

1 răspuns:
| MenInShadow a răspuns:

Programul se numeste After Effects, este de la Adobe, iar efectul se numeste Audio Spectrum.