| FreundundM a întrebat:

am Asus fonepad iar daca vreau sa vad un serial online in FLV nu pot ca imi zice ca dispozitivul meu nu suporta, ce trebuie sa fac pot sa instalez ceva? Multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| piratuu a răspuns:

Instalează FLV Player de pe Google Play.

| questsoul a răspuns:

Eu recomand KMplayer pentru filme/videoclipuri, suporta majoritatea formatelor video si vine cu codecurile incluse.
Asemenea SmPlayer.

| UrsuMare a răspuns:

Am si eu Asus fonepad 7 si filmele merg bine, dar tu iai facut update-ul de firmware? Probabil din cauza asta nu iti merg