| raMLesS a întrebat:

am avut un PC mai vechi, mergea mai greu, şi m-am gândit să iau unul nou.
Se merita să dau 4.400 lei pe o unitate ce are: Procesor Intel Core i5-4460 cu 3.3 GHz, placă video Nvidia GeForce GTX 745 de 2 GB, 8 GB Memory RAM şi HDD cu capacitatea de 2 TB.
Monitorul Asus : Diagonala 24 inch, Tip display : LED backlit rezolutie 1920 x 1080 pixeli, Luminozitate : 350 cd/mp.

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Nu se merita! Este cel mai prost sistem preasamblat pe care il poti cumpara.
Daca vrei cu adevarat ceva bun, fa-ti ceva de genu : http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/1220474/