| Pelmus a întrebat:

Salut TPU, am băgat 200 de lei în paysafe, mai exact la un atm specific, am ales opțiune 100 de lei dar am băgat 200 de lei, am primit un "Rest Chitanță" ce pot face cu ei, ii pot scoate sau măcar să fac alt paysafe de aceasta chitanță? Mulțumesc

1 răspuns:
| MrGeo1975 a răspuns:

Nu se înțelege întrebarea ta. Daca ai băgat o bancnota de 200 lei ca sa folosești 100 lei dar nu ai primit restul de 100 lei, poate aparatul nu avea bani. Trebuia sa faci rost de mărunt și sa pui doar 100 lei, nu ai de unde ști daca are bani sau nu. Suna la PaySafe și spune clar și calm problema ta. Poate te va ajuta. Sau suna pe cel care deține acel ATM.