| Nicu_Trepadus_1994 a întrebat:

Am conectat telefonul mai demult la o boxa si a functionat fara nicio problema, iar de curand mi.am achizitionat si eu una exact la fel si cand am vrut sa o conectez imi dadea eroare si la un momentdat telefonul nu o mai gaseste deloc, boxele au denumirea exact la fel. Mentionez ca boxa se conecteaza la absolut orice telefon!
Va rog ajutati-ma!

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

O fi boxa defecta. Mergi cu ea inapoi de unde ai cumparat-o si incearca sa te conectezi de fata cu vanzatorul.