| Zberk a întrebat:

Am cumparat ceva de pe eMag ieri de black friday la 799 lei, asa a si fost. Dar astazi, dupa ce s-a terminat black friday am intrat pe site si am vazut ca la factura am 1, 099 lei. Cand imi va veni curierul eu voi platii 799 lei asa cum a fost vorba, sau 1, 099 lei?

3 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Normal pe factura trebuia scazut discount-ul, adica suma- discount.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca factura e de 1099 atat vei plati. Eu zic sa suni la ei sa lamuresti inainte sa platesti

| FatUglyVirgin a răspuns:

Daca iti vine factura cu 1099 lei le zice ca refuzi comanda si platesti transportul 15 lei