| xooxMizzz a întrebat:

Am cumparat recent un telefon de la Emag si cand vreau sa intru in meniu imi scrie "unfortunately the launcher has stopped"
ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| VIORELVLAD a răspuns:

Du-te cu telefonul la eMAG inapoi sau la un service de telefoane si spune-le ca lansatorul telefonului nu merge. P.S. Cuvintele din ghilimel e inseamna "lansatorul s-a oprit"

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai instalat ceva pe el? daca da da i un restore to factory default, daca nu ai instalat nimic sau face la fel du l in grantie are o problema cu softul probabil

| K0sti a răspuns:

Unfortunately are un bug! Opreste-l si porneste-l! Fa-i un factory reset cum a spus si "suntserios". Si daca tot face pe nebunu, la garantie cu el!

| stlucian a răspuns:

Poate un hard reset sa ajute dar ai putea sa pierzi date, depinde de telefon.

| LTAA a răspuns:

Ce telefon? Ce prostii ai instalat pe el? Mai ai garantia?