| T4zu a întrebat:

Am de dat o funda unuia dintre voi care imi explica pas cu pas cum pot schimba sunetul de pornire din windows 8.

Mentionez ca in meniul "Sounds" la windows 8 nu apare ceva asemanator ca "Startup sound" sau "Windows power on" etc.

Se poate face aceasta modificare fara sa umbli in RegEdit?

Multumesc! Cel mai bun raspuns are FUNDA, si nu vreau raspunsuri gen cauta pe google pentru ca NU SUNT.

2 răspunsuri:
| DataSoft a răspuns:

Ia vezi te ajuta cu ceva https://www.youtube.com/watch?v=wWIOvrlj_L4? eu am win7 din pacate si nu prea pot sa te ajut cu multe ca nu prea am folosit win8

| T4zu explică (pentru DataSoft):

Salut, din pacate nu ma ajuta deoarece in acest tutorial arata cum pornesti/opresti sunetul de pornire din windows 8. Nu sti alt ceva sau pe cineva care sa stie?