| Xenoverse a întrebat:

am de gand sa imi duc laptopul la service ca sa imi curete praful din el. Il am de 2 ani, si nu l-am dus niciodata la curatat, voi cat praf credeti ca s-a adunat in el? Va rog pe cel care se pricepe in aparate sa raspunda dau funda.

Răspuns Câştigător
| untu a răspuns:

Desigur ca s-a adunat foarte mult praf, laptopul merge greu si se incalzeste foarte rapid! Curatarea prafului din laptop se face o data la 6 luni!

| KodrutZ a răspuns (pentru untu):

Sau nu. Depinde cit si unde il folosesti. Eu am laptopul de vreo 9 ani, timp in care a acumulat vreo 3000 de ore de utilizare. Merge ok si l-am curatat de praf de ZERO ori.

4 răspunsuri:
| LinxCont a răspuns:

Depinde si de cat de mult a fost folosit, dar cam asa trebuie sa fie http://www.youtube.com/watch?v=9xWc_8auHdw

| BL_Je_Suis_Andrei_1996 a răspuns:

Daca l-ai tinut doar in casa.nu e nevoie sa il duci la curatat.dar daca i-ai schimbat mediul mere atunci e cazu. pentru igena nu pentru ca s-ar putea defecta

| silviulian a răspuns:

Iei un tub de aer comprimat si il sufli tu