| HHTR a întrebat:

am descarcat un serever de furien gata facut! dupa net
am schimbat eu numele tot am adaugat Pluginuri etc... i-am facut forum online,
Toate bune pana cand sa-l adaug pe net, ca sa-l adaug pe net i-mi cerea portu 27015 iar eu am 27014!
Ip-ul de la serveru meu este 10.82.202.177:27014
Am Modem(Stick) de internet de la Vodafone, Sa fie de la stick? Daca da o sa-mi schimb reteaua si o sa ma bag pe romtelecom o sa-mi faca tot la fel Adica tot ip-ul ala ramane 10.82.202.177:27014? Plz Funda

1 răspuns:
| Tehnik a răspuns:

Serever? După net? Pluginuri?

Offff!

De obicei nu răspund analfabeților dar ție îți dau un indiciu.
Normal ca se schimba IP-ul cand schimbi providerul.