| SamanusX a întrebat:

am facut si eu rost de niste banunti(mai exact 11 milioane). Ideea este ca nu stiu ce sa imi cumpar de ei. Ori procesor ori placa video ori tastatura.Pc-ul meu contine urmatoarele: Intel pentium 3.00 ghZ si placa video GT 760. Tastatura se numeste Razer black widow chroma si mi-o doresc de cand a aparut. (costa 9 milioane). daca ar fi sa imi iau procesor mi-as luat i5. si placa video mi-as lua Placa video GIGABYTE Radeon R9 280 OC WindForce 3X 3GB DDR5 384-bit. Ce sa imi iau? Tastatura, procesor sau placa video?

1 răspuns:
| AleXzpm a răspuns:

Placa video happy, dar nu-ți ajung banii. cred. apoi procesorul, iar tastatura aia este o fiță și nu se merită.