| Daviiiiiid a întrebat:

Am fost blocat pe facebook [ doesn't matter ] mi-a cerut numarul de telefon, l-am bagat dar nu am primit mesajul. Dupa 5 minute am dat retrimitere, nu l-am primit, am dat anulare si apoi, la scurt timmp am primit mesajul cu codul. Am incercat sa bag din nou numarul de telefon dar spune ca deja e bagat. Cum as putea rezolva? Multumesc

1 răspuns:
| Alexander121 a răspuns:

Deci ca sa inteleg.tia activat"optiunea" de securitate pe fb cu nr de tel?
intri in setari si ii dai dezactivare, daca vreis a continui..ai grija daca iti pierzi telu e nasol...ca nu iti mai poti recupera contul doar daca ai salvat ca device contul la tine pe pc...am patit-o si eu si la mine nu era salvat.