| spinteca a întrebat:

Am fost luni la rds ca sa-mi cumpar un telefon si au facut comanda si am primit un mesaj de la ei, Mi-au spus ca revin in 2 zile pentru confirmare rezervare echipament, ar trebui sa vina maine?

Răspuns Câştigător
| panther2007 a răspuns:

Nu este obligatoriu ca ei sa iti aduca telefonul maine, in termen de 10 zile ei sunt obligati sa iti aduca telefonul sau sa te informeze cand il vor readuce pe stoc

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu ti l aduce nimeni acasa, te sună si te cheamă la sediu lor ca sa il ridici, ei doar te anuntă cind vine telefonul.