| Adryan28 a întrebat:

Am gasit in dxdiag "AGP Texture Acceleration" este dat pe "enable" (mentionez ca am windows xp). Intrebarea mea este daca placa mea video este pci trebuie sa dezactivez optiunea aceea din dxdiag "AGP Texture Acceleration"?

2 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Las-o asa. Nu are nicio importanta asupra placii video. Sunt situatii cand functie respectiva "AGP..." nu apare deloc. Sunt situatii cand e functia e pe "desable" si nu poate fi schimbata.
Citeste aici:
http://uk.answers.yahoo.com/question/index?qid=20101005083623AAiTe0S

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

AGP inseamna accelerated graphics port.
Din moment ce nu ai optiunea PCI-e accelerated port...ghici cu ce ramai?