| Luci32 a întrebat:

Am gasit pe Emag o tableta Allview(nu mai tin exact modelul)cu procesor quad core memorie 2 gb ram sau 1 parca.Sa o cumpar sau sa strang bani pentru altceva? E vreo 350 de lei si fratele meu a zis ca nu e buna si ca poti gasi una si mai buna. FUNDA!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Altadata a răspuns:

Allview...nu stiu de ce totii va uitati la firma asta, doar pentru ca are specificatii bunicele la un pret bun asta nu inseamna ca e si un lucru bun. Allview nu e altceva decat o firma romaneasca ce asambleaza telefoane, tablete si altele cu piese din china. Orice telefon sau tableta Allview iti va merge bine cam 2 luni si dupa numai probleme. Iti recomand Samsung tab 3 lite (era la reducere) sau daca nu ceva mai scump Asus fonepad 7.