| eddy143 a întrebat:

Am și eu o problemă. Este vorba despre BSOD (Blue Screen of Death), intru pe calculator, închid tot actualizările de la Windows, după aceea intru pe TWCU că să mă conectez la WiFi și îmi apare BSOD. Asta îmi apare la orice fișier/extensie în care intru. Aveți vreo idee cum pot rezlova?

1 răspuns:
| Ionel241 a răspuns:

Eu tot am avut asa problema, imi apareaecranul albastru si pc'ul se repornea.La mine eroarea era in driver'ul de la placa de retea WiFi.Am reinstalat sistema si otul e ok.Dar priveste bine ce scrie pe ecran jos la status sau ceva de genul asta. Acolo este descrisa exact care e problema ta. Poate sa fie si nu numai de la WiFi ca la mine.