| Bugabuga12365 a întrebat:

Salut,TPU! Am incercat sa intru pe un cont yahoo dupa mult timp de inactivitate,dar a fost blocat,imi da eroarea asta "Your Yahoo! account has been inactive for an extended period of time and is being recycled. If you need a new account, please sign up for a new one.", cum pot sa-l activez?

2 răspunsuri:
| Yamaha123 a răspuns:

Fa-ti alt cont

| stefanel2000 a răspuns:

Salut,cand intri pe messenger da click pe "ti-ai uitat parola"(daca mesu este in lb romana)si schimbati parola ca asa am patit si eu dar am avut mari batai de cap.
Mult succes!