| VladVladutz23 a întrebat:

Am incercat sa recuperez o parola folosind facebook.py si m-am lovit de o problema: Am lansat unealta, am introdus o adresa de mail, folosita de mine la logare, dar primesc mesajul "NameError: global name 'password' is not defined". Cum as putea rezolva problema?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Exista optiunea "Forgot your password?"
nu vad de ce te complici cu alte panarame, doar daca vrei tu sa "spargi" vreun cont, lucru care nu ai sa il reusesti

| VladVladutz23 explică (pentru suntserios):

As folosi optiunea aia dar am pierdut mail-ul cu care ma logam.