| natynatan8521 a întrebat:

Am instalat de curand windows 7 mai inainte aveam windows 8.1 2013 x64-bit processor, am bagat windows 7 si cand dau sa instalez driver la placa video mi se da restart la pc si imi zice ceva de memory hard disk-- sa nu îmi ziceți ca e stricata placa video ca nu e e mod santinela placa mea video dar merge și fara driver dar nu inteleg de ce nu merge instalat driver. Cel mai bun răspuns primește fundă.

1 răspuns:
| MeConstantine a răspuns:

Pentru ca Windows 7 deja a pus driver iar ala care il iei de pe site este de 8. Cauta versiunea corecta care trebuie sa fie mai veche.