| Fiizzy a întrebat:

Am instalat un driver pentru placa video din cauza ca aveam un fps foarte scazut inainte imi porneau toate jocurile acum nu se mai deschide niciunul dau dublu click si nu se intampla nimic.iar la league of legends imi scrie "nu sa reusit incarcarea direct3d"
Ajutati-ma va rog!
Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| hp8510p a răspuns:

Daca ai instalat primul driver care l-ai gasit pe net e clar! Trebuie sa stii modelul tau de placa video, intri pe site-ul producatorului placii, alegi modelul placii pe care o ai si descarci ultimul driver aparut

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Driverele nu se instaleaza dupa ureche! Te duci la producator si descarci driverele pentru exact modelul tau de placa!

| Fiizzy explică:

Am fost astazi la un service pentru calculatoare.dar acum am alta problema...am 3-5 fps la fiecare joc..placa video are 55-60 de grade celsius