| ReMemBer_1485 a întrebat:

Am intampinat o problema cu antivirusul. Mi-a expirat am luat altul dar se pare ca am ceva virusi. Am antivirusul eset nod32... Acest anitvirus baga virusii in carantina si as vrea sa stiu cum ii pot sterge din carantina. Ajutati-ma va rog.

4 răspunsuri:
| keytao a răspuns:

Deschizi antivirusul la carantina clik dreapta pe ce vrei sa stergi si stergi sau : (del)

| ReMemBer_1485 explică:

M-am obisnuit cu asta...Totusi un raspuns la ce am intrebat?

| ReMemBer_1485 explică:

Detaliaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scz da ia-ti unu mai bun de exemplu eu am avg 2011 gratis ia-l si tu sa vezi ca e mai bun si nu face nici fite