| anonim_4396 a întrebat:

Am internet de la Telekom(Romtelecom) si as dori sa stiu de ce descarc cu 600kbps, iar mie imi zice ca descarc cu 5MBps.Am reinstalat si windowsul si tot lafel.Am instalat si 7 si XP dar tot cu atat imi descarca. Uitati o imagine cu testul de >viteza.-- http://imgur.com/s1jA6jE

4 răspunsuri:
| nutepriveste21 a răspuns:

Nu mai instala nimic. Asta e viteza normala. Cauta pe net diferenta intre Mbps și MB/s.

| InsaneZor00 a răspuns (pentru nutepriveste21):

Niste prieteni de ai mei au acelasi internet si descarca cu o viteza dubla.

| InsaneZor00 a răspuns (pentru nutepriveste21):

Si avem si acelasi abonament.

| nutepriveste21 a răspuns (pentru InsaneZor00):

Explicale asta celor de la telekom.