| Popa_Gelu-alexandru_1990 a întrebat:

am mutat calculatorul dintr-o camera in alta acum dupa ce am pus tot la locul lui am intalnit o problema cand pornesc calculatorul monitorul nu porneste si scrie "no video input" acuma sper sa ma ajutati cat mai repede si sa imi rezolv problema

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

1 mufa aia nu e buna acolo sti tu locul ei, verifica mufa de la unitate si de la monitor, daca nu sti da-mi measj

| Şaptepăcate a răspuns:

Da jos panoul lateral si vezi daca placa video e la locul ei, poate s-a miscat

| Popa_Gelu-alexandru_1990 explică:

RAY23TM nu stiu am tot incercat le-am scos le-am bagat inapoi si tot nu merge am oprit calculatorul tot nu merge e ciudata situatia

| Popa_Gelu-alexandru_1990 explică:

Nu mai conteaza am descoperit ca am 2 mufe laughing si cea in care am bagat nu vede placa video sa zic asa si cealata da dar multumesc de sprijinul acordat