| gogusamsung a întrebat:

am nevoie de un software gen keylogger care să-mi spună detaliat ce a făcut copilul meu la calculator cât timp eu am fost plecat. M-ar interesa ceva care să-mi dea cât mai multe detalii posibile, nu doar un log intr-un fișier. txt pe care să stau eu să îl descifrez. Nu contează dacă e free sau nu, ideea e să fie cât mai discret și să pornească la startapul windows-ului.

Ceva recomandări? Mulțumesc

Răspuns Câştigător
| Aero a răspuns:

Http://explore.live.com/windows-live-family-safety

Eu zic ca asta ar trebui sa mearga. Dupa descrierea de pe pagina se potriveste cu ce cauti dumneata.

Acest Windows Live Family Safety + Parental Control reprezinta pentru. mine cea mai buna solutie.

Ce ti-a recomandat Alexxe e o solutie buna, dar costa(altfel programul e limitat la o durata de inregistrare de 40 minute). Nu stiu daca se gaseste crack/serie pentru. asemenea program/keylogger.

3 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

Daca ai pe calculator Windows Vista sau 7 atunci dispui de Parental Controls(din Control Panel). Eu cred ca te va ajuta mai mult decat orice keylogger. Poti sa-i controlezi timpul cand sta la calculator, ce joc sa ruleze, ce site pe internet sa vada etc.

http://www.faravirusi.com/......windows-7/

| Alexxe a răspuns:

Pai, in loc de keylogger iti recomand un antivirus, gen kaspersky, si activezi controlul parental? Daca nu vrei sa afle, uitate la asta http://www.actualspy.com/

| gogusamsung explică:

Nu vreau să-i limitez accesul. Vreau să văd ce face, cu cine discută, eventual ce discută, pe ce site-uri activează și așa mai departe. Știu că nu e etic din partea mea, dar asta contează mai puțin în situația de față