| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie urgent de ajutor! Am un laptop Lenovo B580, cu Windows 7. Mergea totul bine până când un anumit membru al familiei a trebuit să joace ieri niste jocuri pe laptop, de care ştiam ca dauneaza laptop-ului. Azi dimineaţă cand am vrut să pornesc laptopul, nu m-a lăsat să intru în desktop. Când îl pornesc, îmi apare imaginea cu Lenovo, după care îmi apare în mod continuu o fond negru. în această situaţie ce trebuie să fac? Să instalez din nou Win 7(şi cum să fac asta)? Dau fundă pentru soluţie!

6 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

De cand trebuie sa joci jocuri? Auzi, trebuie...

| 223kkk a răspuns:

Instaleaza din now windows 7 cu un cd sau dvd sau unn stic butabil intreaba pe cineva cunoscut care se pricepe la calculatoare sigur o sa aiba un widows

| Clarx a răspuns (pentru 223kkk):

Am Windows 7 pe un DVD, dar nu stiu cum sa-l instalez. Ai putea sa-mi spui pasii? Dau funda!

| danmunteanu84 a răspuns (pentru Clarx):

Daca nu stii cum se instaleaza, recomand sa apelezi la cineva care stie. risti sa iti formatezi (stergi pentru totdeauna) datele din calculator.

| 223kkk a răspuns (pentru Clarx):

Uita-te pe Youtube si o sa iti dai seama ii foarte simpluhappy
daca te uiti la videoclip ii foarte usor

| 223kkk a răspuns:

Sau mai ai o varianta cu cmd daca vrei iti pot spune daca vrei skypeul meu natanael Ionut