| gfffsdtrshd a întrebat:

Am nevoie urgent de un raspuns in cel mai putin timp probabil. Vreau o programa pentru editare video nu chiar grea si foarte eficienta. Doresc sami dowlandez programa Adobe premier pro prin google. Am incercat insa ceva nu merge. Nu stiu care e problema, am windows 7. Poate e cu plata. Sunt confuza. Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| maraciucaeviata420 a răspuns:

Poate e bolnav, du-te la medicul veterinar mai bine

| gfffsdtrshd explică (pentru maraciucaeviata420):

Cred ca nu ai raspuns la intrebarea potrivita. Care medic? Care veterinar? Esti ok?)))))))))))