| Daniel235 a întrebat:

Am o boxa portabila am luat-o acum cateva ore un WS A9, si nu merge! Adica nu merge in ce sens, in ea trebuie sa bagi un stick sau un card, si daca nu bagi ori se aude un vajait ori radio, si eu o pornesc aud vajaitul bag un stick si tot se aude vajaitul! Vreau ajutor! Ce fac?
Dau funda urgent!

1 răspuns:
| Andrei2991 a răspuns:

Instructiuni folosire redare audio:
-> Se introduce in boxa un Card format micro SD sau o memorie stick usb
-> Pentru redare se apasa butonul play
-> Melodiile se schimba apasand butoanele inapoi sau inainte
-> Volumul se modifica prin apasarea lunga a butoanelor inapoi sau inainte