| Toma_Alex_1999 a întrebat:

Salut,TPU am o chinezarie de scuter, si nu am pedale... porneste doar la automat si culmea, ca nu porneste se consuma si bateria si tot nu porneste mentionez ca am baterie de masina ...cateodata porneste cand tin mana la filtru de aer si dupa nu mai porneste de loc ce este de facut?

3 răspunsuri:
| Alfred0703 a răspuns:

Da din pedale.

| AdrianBoss17WOLF a răspuns:

Sincer unde tii tu bateria de masina pe scuter?

| alserban25 a răspuns:

Poate este o problema cu bateria (verifica daca e incarcata) si teava de exapament. Intreaba un mecanic. Nu sunt date concludente