| ChristianT a întrebat:

Am o consola x-box 360 modata si folosesc dvd-uri de 8.5 gb verbatim ca sa rulez jocuri pe ea.Am putea sa folosesc un stick pentru asta ca sa nu mai iau asa multe dvd-uri sau sa mai am grija daca se zgarie sau nu mai stiu eu ce.Va multumesc anticipat.

1 răspuns:
| 1Q a răspuns:

Poi s-arputea sa nu fie o idee buna ca daca ai un stick cu memorie mica nu o sati inacpe mai mult de un joc pe el asa ca ce faci cumperi cate un stick pentru fiecare joc, plus ca stickurile sunt mai scumpe, plus ca s-ar putea sa nici sa nu-ti mearga