| AndyOctav a întrebat:

Am o defectiune la telefon (mai am garantia) si vreau sa il duc la Germanos sa mi-l repare, dupa cat timp mi se returneaza big grin

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde cat dureaza sa il repare... teoretic nu ar trebui sa depaseasca 15 zile

8 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Nu ghicesc in cafea.

| express11 a răspuns (pentru LTAA):

Dai numai cacaturi de raspunsuri...

| LTAA a răspuns (pentru express11):

Of course... spune mai, ce defectiune are, in ce oras esti. NU MAI TRAGE CONCLUZII PRIPITE.

| AlexandrulS a răspuns:

De la 2 zile lucratoare pana la 6-7 zile lucratoare mai mult nu ar trebui sa dureze. Iar daca ai asigurare trebuie sa iti dea alt telefon.

| Trandafirii a răspuns:

Da, cam asa 15 zile.

| marian5693 a răspuns:

De obicei dureaza cam o saptamana.

| doggy123 a răspuns:

Se returneaza in max 2 saptamani...depinde de problema telefonului si de timpul lucratorilor

| stefan1998_5137 a răspuns:

Pai depinde si ce fel de defectiune. Poate dura intre 3 zile si 14 zile.