| Manole_Paul_1989 a întrebat:

am o intrebare: Am un laptop care are camera web incorporata dar daca sun pe cineva pe skype cu camera nu merge imi zice: skype nu poate detecta nici o camera web
Am windows 7 pe 64 biti
Ajutati-ma va rog crying

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Instaleaza toti driverii pentru acel laptop. In special cei de la placa de baza sau daca are driver webcam separat. Driverii ii poti gasi pe cd sau pe site-ul producatorului acelui laptop.

| Manole_Paul_1989 explică (pentru Jipa95):

Imi poti da site-ul?
Am Lenovo G50
TEROG

3 răspunsuri:
| Radu284 a răspuns:

Vezi daca nu e dezactivata. De obicei e ceva gen FN + o tasta care are o icoana de webcam pe ea.

| Manole_Paul_1989 explică (pentru Radu284):

Imi poti da site-ul?
Am Lenovo G50