| Psycho777 a întrebat:

Am o intrebare. Dar mai intai sa va arat ceva. Am un pc nou cu urmatoarele componente:
Athlon ii x4 750k
gigabyte hd 7750 1gb ddr5
Gigabyte F2A55M-DS2 -placa de baza
1x 4gb ram 1600 mhz.
HDD 500GB sATA3, Caviar BLue
Mi-am instalat win 7 ultimate 64bit dar mi se misca groaznic, adica, cateodata cand dau sa deschida firefox mi-l deschide dupa 1-2-3 minute cateodata repede si cateodata nu mi-l deschide deloc. Mai zic ca am descarcat fifa 13 si cand i-am dat sa se dezarhiveze mi se bloca ba la 4% ba la 0% si pana la urma dupa nenumarate incercari s-a dezarhivat. De la ce sa fie? Eu unul nu pot intelege... Plus ca, atunci cand il pornesc dau sa deschid mozilla si nu se deschide... abia mai tz. Imi spuneti de la ce ar putea fi? MS

3 răspunsuri:
| florin1979 a răspuns:

Hardul este nou? driverele le-ai instalat? ai destul suficient spatiu in partitia C a windowsului? nu te descurci, cauta-ma pe mess id mess sprintaroiuflorin

| Axys a răspuns:

Buna sfatul meu ieste sa iti schimbi windosul puneti windos xp profesional sau xp sp3 astea sunt bune. Parerea mea pentru ca am patit la fel ori windosul pe care il ai nu-i ieste bun eu amwin xp sp3 imi functineaza bine fara probleme

| Tommy889 a răspuns:

Pff ciudat, eu am pus din greseala w 7 x64 in loc de x86 pe un calc cu proc amd athlon x2 4000+, 1gb ram ddr2, hdd de 160gb sata, si a mers parfum pana la *** tata cu programe de poze, toolbaruru si din astea...