| adelynx a întrebat:

am o intrebare. de ce nu imi mergesa reinstalez windowsul? am un sistem de operare mai vechi si vreau sa-l fac pentru internet dar cand se deschide pc si apas cum e la sistemele de operare mai noi f11 sau 12 la alea mai vechi e f8 f6 si nu mai stiu iar biosul nu stiu sa-l folosesc. va rog ajutati-ma

4 răspunsuri:
| SuicideSilence a răspuns:

Incearca f2 pentru a intra in bios si de acolo selectezi sa booteze prima data de pe cd.

| Sebastian11x1 a răspuns:

Apasa tasta delete, poate asa merge sa intri in bios.da mai multe detalii despre pc-ul tau

| adelynx explică:

Nu merge del
date: procesor Intel p2
256 sdrami
hdd 10
oricum e vechi am nevoie de el pentru internet

| adelynx explică:

F2 merge dar sus scrie 1984-19 nu maai stiu cat si nu stiu cum sa fac