| UuMzZy a întrebat:

am o intrebare despre cs.Cand intru la new game cum sa fiu admin la boti? Va rof frumos imi ziceti...

Răspuns Câştigător
| Skrillex18 a răspuns:

Tu zici de jocul counter-strike? Pentru ca acolo ca sa iti faci boti trebuie sa faci astfel:
1:apesi tasta "V"
2:apesti tasta "2"
3:apesi tasta "1 sau 2" depinde la care echipa vrei sa faci boti!
Sper ca te-am putut ajuta! Dar acum nu stiu cum e la tine pentru ca la unele jocuri cum am eu asa tresa faci, caci sunt unele care iti arata niste poze! Da sper ca asa-i! big grin

3 răspunsuri:
| UuMzZy explică:

Unde il pun?

| UuMzZy explică:

Mersi

| UuMzZy explică:

Ba da ce sa itamplat cand am deschis progrmu s-a sters toooot n-am stiutca pot exista asa oameni rain pfff thinking