| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare in legatura cu facebook...
Eu pe facebook cand postezi sa zicem o poza like-urile pe care le primesc imi arata doar in cronologia mea iar cand dau pe el imi arata ca nimeni nu mi-a dat like pe cand eu am primit sau cand primesc si in notificari ca mi-a dat like cineva mie nu imi arata cand dau pe poza. De ce oare? Va rog ajutati-ma...

Răspuns Câştigător
| InVisible99 a răspuns:

1. poate aia ti-au dat like la postare tu facand share la poza si nu e una si aceeasi cu poza propriu zisa pentru ca like-urile incasate le vei avea la postare nu la poza
2. daca e poza propriu-zisa ai acolo optiune de a raporta la facebook eroarea si o explici