| Dumitras_Paul_1993 a întrebat:

Am o intrebare legata de tigarile electronice :
Nu de mult mi- am cumparat o tigara electronica de la un prietren si in primele zile (2- 3) mergea cum trebuie dar acum simt ca imi vine aroma in guraa... >/\< (iar cand suflu in ea iese aroma prin gaurile alea mici prin care intra aerul)
Dati-mi un sfat va rog!
n_n

Răspuns Câştigător
| xToToShelx a răspuns:

Trebuie schimbata chestia aia unde pui melasa. S-a stricat filtrulbig grin. E maxim 30 de leibig grin

1 răspuns:
| CinevaNou a răspuns:

Sunt niste porcarii, nu s-a demonstrat ca sunt mai sanatoase decat tigarile obisnuite.