| DonyHD a întrebat:

am o intrebare pentru utilizatorii de WhatsApp Messenger for Iphone. Si la voi cateodata nu se trimit mesajele(adica apare doar un singur bifat verde, nu 2, intelegeti voi) sau este de la mine? Mersii, dau funda.

1 răspuns:
| alexASP18 a răspuns:

Prima bifa indica faptul ca mesajul a fost livrat catre server iar a doua bifa arata ca mesajul a fost primit de destinatar... deci daca destinatarul nu are telefonul conectat la internet apare doar o bifa iar a doua apare ulterior, atunci cand porneste internetul...eu asa cred :-s