| AlexManea95 a întrebat:

am o intrebare: pot sa imi formatez memoria telefonului (nokia 5230)? daca da spuneti-mi si mie cum va rog!

Răspuns Câştigător
| Parvan a răspuns:

Da poti sa iti formatezi memoria telefonului Nokia 5230. intra la setari si cauta acolo reinstalare setari si gata memoria se reformateaza.

2 răspunsuri:
| Reparatoru a răspuns:

Incearca cu astea; *#7370# sau *#7780# cod de securitate 12345. dar asta pe raspunderea ta.primul cod sterge tot ce ai bagat tu in tel.al doilea revine la setarile din fabrica.bafta!

| axeldavid a răspuns:

Din setari da la revenire setari din fabrica baga codul de siguranta si gata.