| alexelufrunzescu a întrebat:

am o intrebare : vi s-a întâmplat vreodata să vă explodeze bateria telefonului când îl puneți la încărcat? dau fundă

Răspuns Câştigător
| TrollKing a răspuns:

Asta chiar nu se poate intampla, dar se poate intampla sa-ti faca figuri bateria adica cand o incarci 100% iti apare 80%sau sa nu ti se incarce bateria telefonului/tabletei!
Funda?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu

| KillaNoFilla a răspuns:

Nu,dar sunt multe faze de acest gen.

| alexelufrunzescu explică:

Sal trollking mie mi-a explodat (am primit-o fake cred din cauza ca nu ate logoul Allview chiar daca e cumparat din fabrica) si cand am pus-o la incarcat POC