| NaruToNR1 a întrebat:

Am o mare problema. Daca descarc orice metin imi merge, iar cand sting calculatorul si-l aprind iar imi arata o eroare : Has Stopped Working. Am incercat si faza cu Computer > Propriets... Etc,, Dar tot nu merge. Funda pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca e de la calculator.Cred ca are un virus pe undeva, dar nu in fisierul in care e instalat jocul (programele isi mai fac niste foldere prin C -de ce nu ma intreba).O problema asemanatoare am avut-o si eu pe left4dead1. L-am piratat simi-a dat un trojan era tot prin C. Cand deschideam jocu mergea vreo maxim 10 min iar apoi... stop working.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| NaruToNR1 explică:

P.S mi-am instalat de multe ori windows 7 si tot nu merge.