| MariuseL95 a întrebat:

Am o mare problema!
Folosesc Windows 7 64bit, si de la un timp imi tot da bluescreen.

Mentionez ca : am 4gb rami, placa video integrata 1gb, o placa dedicata 2gb, hardul de 500!

http://postimg.org/image/xgh8gvez1/

1 răspuns:
| Jipa95 a răspuns:

Din cate vad acolo din acea eroare ar putea fi un driver care nu se initializeaza corect.
Dezistaleaza orice driver din PC ca mai apoi sa-ti instalezi decat ultima versiune pentru placa video dedicata, placa de baza, etc. Daca ai dedicata nu mai instala si driver-ul la integrata.