| anonim_4396 a întrebat:

Am o masina de spalat automatic super cu 16 programe fabricata la uzina Cugir, nu are foarte multe defecte, decat pompa, condensatorul, filtrul antiparazita, programatorul.Imi puteti spune unde pot gasi niste piese de schimb pentru ea? Sau daca pot adauga cv de la tehnologia asta mai moderna la ea de ex o garnitura noua, o pompa noua, o electrovalva noua, motor? Dau funda!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Andrei1969 a răspuns:

Stiu ca este vechi anuntul, dar poate il ajutatonguee strada Valeriu Braniste. nr.16 sector 3. Bucuresti.

| Zaynnn a răspuns:

Eu le-am zis sa luam alta dar in zilele de astazi si asta e un lux! Ai mei vor s-o repare, si sincer si mie mi-ar placea pentru ca a fost f buna anul asta face 28 de ani, si pana la urma sunt clasice, de la ele a pornit totultongue