| IamAnOnImUs a întrebat:

Am o Mica intrebare ce trebuie sa fac de fiecare data cand vreau sa descarc ceva in browser mil scaneaza si ca am virus nici macar ativirusul nu il mai gasesc de o vreme...ce trebuie sa fac? Multumesc Anticipat

1 răspuns:
| DjDanutzy a răspuns:

Antivirusu il gasesti in c la program files depinde ce ai : Avira.Nod32.Kapersky.BitDefender...
Si daca til scaneaza stergi antivirusu... Mie sincer nu-mi face asa desi am 24 de antivirusuri instalate :d