| alexpahar a întrebat:

Am o probelma la laptop-ul meu Acer(E1-531G).Cand l-am pornit astazi, toate cele 4 leduri(cele 3 albastre si unul portocaliu) din partea stanga s-au aprins in acelasi timp si au ramas blocate.Ce trebuie sa fac pentru a remedia problema?

Răspuns Câştigător
| DenisIonut01 a răspuns:

Pai si laptop-ul functioneaza? incearca sa il inchizi sa il scoti de la alimentare (din priza) si sa scoti si bateria, lasa-l 2 minute si baga acumulatorul.

1 răspuns:
| AlyxandirClaw a răspuns:

Ai putea face o poză cu cele 4 led-uri aprinse și să o uploadezi pe un site gen Imgur?