| badearazvan a întrebat:

am o problema am facut windows-ul si cand ma joc sau ascult muzica si ma suna cineva pe skype mi se opreste sunetul la muzica si la joc, inainte nu facea asa am dat acolo la optiuni la comunicatii si am bifat do nothing dar degeaba.

1 răspuns:
| FlorinCiokan a răspuns:

Dezinstaleaza si instaleaza din nou Skype. Dar la mine intotdeauna cand cineva ma suna daca in timpu ala ascult muzica muzica se da incet. e ceva normal. poate pana acum nu ai realizat.