| InvincibleKillZ a întrebat:

Am o problemă când pornesc PC-ul. Apare chestia aia cu Welcome și apoi ecranul se face negru, fiind doar cursorul pe el. Ca să îl fac să meargă trebuie să apas CTRL + ALT + DELETE. Ce trebuie să fac ca să pornească direct?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Seteaza rezolutia la una acceptata de monitor.

| InvincibleKillZ explică (pentru Bula):

A, 1366x768, si scrie ca asta e recomandata, in plus ieri nu facea asta, peste noaptea nu stiu ce a patit laughing

| InvincibleKillZ explică (pentru Bula):

Totusi, pana la urma am schimbat rezolutia la 1360x768 si acum merge, mersi big grin