| saluttpu123 a întrebat:

Am o problema cu cainele meu rottweieler de 6 luni el lasa pisicile la el in tarc sa intre si sa-i manance mancarea nu stiu ce sa ii mai fac l-am batut i-am tras cateva acum sa vad nici nu stiu ce sa mai fac puteti sa imi spuneti un sfat sa il inraiesc cu pisicile? FUNDAA!

Răspuns Câştigător
| xXGeo98Xx a răspuns:

Sa nu te mai aud ca ai dat in el de ce daca dai in el nu rezolvi nimica el nu le musca sau nu face nimica cu ele ca poate a crescut cu pisicile si sa obisnuit

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu faci nimic nici cu bataia nici fara bataie. Orice animal e in curtea lui, sunt amicii lui.E am un caine si 3 pisici.Nu le face nimic, se jaoca cu ele.dar daca vine pisica vecinului o jumuleste bine.Ce e in curtea lui se invata si cum si cainele are iubire in el, le iubeste.