| Pietonu a întrebat:

am o problema cu calculatorul intr-o zi la scos din priza din greșeală și când la băgat înapoi a făcut un mic poc și acum când îl aprind nu se deschide.Va rog exista o soluție. PS. sunt pe tableta și poate am avut greșeli de gramatica.

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Chiar acum 2 saptamani am intampinat aceasta problema.
Am schimbat sursa si este ca nou.70 de roni am dat.
O zi frumoasa sa aihappy

8 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Verifica priza intai si apoi du sursa la un repartor de computere sau la un reparator radio-tv.

| KodrutZ a răspuns:

Du-l in service, posibil sa fie mai mult decit doar sursa.

| neutrino a răspuns:

Priza e buna?

| K0sti a răspuns:

Sursa!

| valentin75 a răspuns:

Salut! Nu-l mai baga in priza. Cumpara o sursa noua, o inlocuiesti pe cea arsa. Vezi daca mai ai si alte componente arse! Teoretic ar trebui sa functioneze.

| Maibel a răspuns:

Vb cu reparatoru!